Our Lady of Fatima - Lakewood, CO - Adoration Signup

Create a weekly commitment to Eucharistic Adoration.

If you don't see your hour available or you'd like to sign up for a shorter commmitment, please contact us.
Monday
Time Adorers
12:00am Paul McDonald
1:00am David & Debra Frey
2:00am Knight's Team
3:00am Kim Klispie
4:00am Bob Zarlengo
5:00am Barb Lewis
Dave Brisnehan
6:00am Venita Collier
7:00am Ellen Bonner
Melissa Ebert
8:00am Sarah McVeigh
9:00am Terry Lesnick
Rosie Beck
10:00am Jerry Knight
Mary Ann Sullivan
11:00am Roberta Bimbaum
12:00pm Tom & Beverly King
1:00pm Patty Opp
2:00pm Gena Javernick
Lisa Gross
3:00pm Chapel Cleaning Altar & Rosary
Maria Rubie Robinson
4:00pm Sally Pyle
5:00pm Maryann Lowe
Kevin & Maureen Sullivan
6:00pm Stacy Jordan
7:00pm Iwona Szynakiewicz
8:00pm Nina Ramos-Trapp
9:00pm Angie Flees
10:00pm Kevin Foley
Maria Deszcz-Pan
11:00pm Ronald Charpentier
Lola Tapia-Lange
Tuesday
Time Adorers
12:00am Jake Pott
1:00am George Johnson
2:00am Eric Garrett
3:00am Casey Gahan
4:00am Gene Beaudri
Bob Zarlengo
5:00am Dave Kriese
6:00am Stephanie Buches
7:00am Grayson & Shannon Dowlearn
8:00am Hilda Cryan
9:00am Linda Phillips
10:00am Jean O'Kane
11:00am Glenda Hower
12:00pm Donald & Carmen Frevert
1:00pm c/o Judy Sutton Blue Army
2:00pm Joanne Hector
3:00pm Norma O'Grady
Ethel Weber
4:00pm Michael and Connie Delp
5:00pm Todd Crowe
Eric Nydegger
6:00pm John & Patricia Routa
Roman Koltuniuk
7:00pm Sam & Tina Berning
8:00pm Ellen Strohmeyer
9:00pm Phil & Debbie McNulty
10:00pm Anthony & Lori Marcello
11:00pm Jeanne Boyle
Wednesday
Time Adorers
12:00am Laura Lovato
1:00am
2:00am
3:00am Dick Cervera
4:00am Mary Anne Parker
Bob Zarlengo
5:00am Mark Tristani
Jay Dukesherer
6:00am Richard Phillips
Patricia Barriga
7:00am Lola Tapia-Lange
8:00am Hans & Uta Pott
9:00am Ted Oldenberg
10:00am Joyce Brace
11:00am Tina Riojas
12:00pm Regina Maes
1:00pm Sharon Dempsey
2:00pm Michele Peny
Barbara Dahlberg
3:00pm Pat & Karen Stewart
4:00pm Bob & Patti Zarlengo
Ray Bussiere
5:00pm Margaret Musgrove
Sandy Long
6:00pm Gerald Baines
Devin & Adele O'Toole
7:00pm Anton, Sylivia & Delana Friedrich
Patricia Flees
8:00pm Janis Marchitti
9:00pm Mary Pott
Sharon Gahan
10:00pm Beata Wyatt
11:00pm Band of Brothers #1 c/o O. Constransitch
Thursday
Time Adorers
12:00am Joseph Lagae
1:00am Danielle Jones
2:00am Keith Parsons
3:00am Raul Alderete
4:00am Brenda Garrett
Bob Zarlengo
5:00am Joan Shanks
6:00am John Boyle
Mike & LoLinda Quigley
7:00am Elizabeth Capritta
8:00am Steven Bedell
9:00am George & Mary Ann Marcoux
10:00am Jim Parrino
11:00am Kathy Gill
Queen of Peace Rosary Grp Donna Ortega
12:00pm Betty Burk
1:00pm Carole Grajeda
2:00pm Lore Contreras
3:00pm Patricia Norick
4:00pm Mac Marshall
Bob Ripe
5:00pm Rick Paladino
Roxanne Martinez
6:00pm Michael Balke
Lou Armburst
7:00pm Carla O'Leary
Steve & Farida Cherry & Kaddis
8:00pm Katie and Tommie Bardsley
9:00pm Barb Lewis
10:00pm Tom & Nancy Haberer
11:00pm
Friday
Time Adorers
12:00am Gerry Klenda
1:00am Nancy Crovelli
2:00am
3:00am Ken Klispie
4:00am Bob Zarlengo
5:00am Kate Earleywine
6:00am Jennifer Anselmi
7:00am c/o Lou Shornack Intercessory Prayer
c/o Pat Barriga Intercessory Prayer
c/o Don Frevert Intercessory Prayer
8:00am Mario Coringrato
9:00am Joan Homestead
10:00am Funeral Ministry c/o Mary Parker
11:00am Claudia Williams
12:00pm Dale Culuris
Gary Capritta
1:00pm Betty Nortnik
2:00pm Joan Vento
Dot Aumann
3:00pm Colleen Wiley
Helen Dinkel
4:00pm Mary Edgerton
5:00pm D & H/S & M Swavely/Pott
6:00pm Martha Reichert
7:00pm Gail Isenhart
8:00pm Bob Scheich
9:00pm Michael Majeres
10:00pm Mary Pat Norick
Tracy Cleveland
11:00pm Mary Grode
Saturday
Time Adorers
12:00am Wednesday Bible Group c/o Parker MA
1:00am Annette Bryce
2:00am Lance & Cathy Petersen
3:00am Norbert Boeckman
4:00am Band of Brothers #2 c/o Sam Berning
5:00am Band of Brothers #3 c/o Sam Berning
6:00am Edward S. Kemm, Sr.
7:00am Chris Mancinelli
Paul Dawson
8:00am Elisa Foster
9:00am Alice Thielke
10:00am Isabel Abbott
11:00am Money Counters c/o Rita Forst
12:00pm Julia Six
1:00pm Ann Williams
2:00pm Mirium Hanna
3:00pm June Karnes
Michael McAtee
4:00pm Juanita Moss
Rudy Martinez
5:00pm Nancy Crovelli
6:00pm Mary Ives
7:00pm Caryn Quinkert
8:00pm Patrice Balke
9:00pm Terry Lesnick
10:00pm Paula Sailer
11:00pm Joseph Lagae
Sunday
Time Adorers
12:00am Laura Raden
1:00am Phil Tran
2:00am Ron Charpentier
3:00am K. Klispie TMIY
4:00am Diane Pickard
Johanna Geiger
5:00am Mary Ives
6:00am Mike & Kim DeCianne
7:00am Cindy Swainson
8:00am Donna Paladino
Larry Welch
9:00am Kathleen Besser
10:00am Jackie Warden
Mary Edgerton
11:00am Suzanne Fish
12:00pm Council Pastoral
1:00pm Brian & Stephanie Kindsvatter
2:00pm Roxanne Martinez
3:00pm Laszlo & Claudia Gombas
Mary Pat Norick
4:00pm Susan Dunn
5:00pm Maureen Allen
6:00pm Stephen Hughes
7:00pm Angela Young
8:00pm Jean Phillips
James Brain Dehan
9:00pm Steve or Janice Willardson
10:00pm Steve Pott
11:00pm Regina Maes